Zahvala gospodinu Alanu Kontrecu na donaciji tatami strunjača

Autor: Jelena Kolar, 19. 1. 2024.

Dragi članovi školske zajednice,

S radošću obavještavamo sve članove i ljubitelje sporta u našoj školi da smo primili izuzetno vrijednu donaciju od gospodina Alena Kontreca koji nam je osigurao tatami strunjače i time značajno poboljšao uvjete u kojima djeluje naše Školsko sportsko društvo "Mladost".

Gospodin Kontrec, dugogodišnji sportaš i podržavatelj sportskih inicijativa, prepoznao je potrebu za unapređenjem sportskih uvjeta u našoj školi te nam je neizmjerno pomogao svojom nesebičnom donacijom. Tatami strunjače su ključni dio opreme za judo koji prakticiramo u okviru našeg sportskog društva.

Ove strunjače ne samo da pružaju siguran i udoban prostor za izvođenje tehnika, već će također povećati motivaciju naših članova za redovito treniranje i unapređenje njihovih sportskih vještina. Ovakve donacije imaju snažan utjecaj na razvoj sportske kulture u našoj školi, potičući aktivnost, zdrav životni stil i međusobno poštovanje među našim učenicima.

Želimo iskoristiti ovu priliku da se zahvalimo gospodinu Alenu Kontrecu na velikodušnoj podršci koja će dugoročno imati pozitivan učinak na sportski duh i postignuća naših učenika. Njegova gesta pokazuje važnost zajedništva i podrške među članovima lokalne zajednice.

Ponosni smo što imamo takve pojedince u našem okruženju koji prepoznaju važnost ulaganja u sportski razvoj mladih. Gospodine Kontrecu, hvala Vam na velikodušnoj donaciji i podršci našem Školskom sportskom društvu "Mladost". Vaš doprinos ostavit će trajan pečat na sportskom putu naših učenika.

Milivoj Bujanić, voditelj ŠSD "Mladost" Selnica