Općina Selnica nagradila najuspješnije učenike OŠ Selnica

Autor: Anica RAŠPERGER, 27. 5. 2021.

Gospodin Ervin Vičević, načelnik Općine Selnica, i ove je godine nagradio najuspješnije učenike Osnovne škole Selnica.

Kako su određena natjecanja koja su trebala biti održana u školskoj godini 2019./2020. zbog pandemije koronavirusa održana tek u ovoj školskoj godini, među nagrađenim učenicima našli su se i neki sadašnji srednjoškolci, bivši učenici OŠ Selnica. Nagrađeno je ukupno 20 učenika koji su se plasirali na državnu razinu natjecanja ili ostvarili uspjeh od 1. do 3. mjesta na županijskoj razini.

Učenici su nagrađeni reflektirajućim ruksacima, poklon bonovima i knjigama. Načelnik je ujedno zahvalio i čestitao svim mentorima nagrađenih učenika te ravnateljici škole.

Nagrađeni:

Maja Tkalčec – LIDRANO (mentorica Natalija Jurinec)

Dora David, Hana Herenčić, Dora Perhoč, Lucija Premuš, Maja Tkalčec, Luka Bodulica, Viktorija Brezarić, Jana Flac, Tena Perhoč, Niko Podkrajac – LIDRANO (mentorica Bernarda Tkalčec)

Eric Bistrović – njemački jezik (mentorica Ivana Juršić)

Maja Tkalčec, Juraj Vičević, Marta Vinko, Luka Bodulica – tehnička kultura (mentorica Dubravka Žignić Resman)

Marta Premuš – kemija (mentorica Dijana Premuš)

Marta Premuš – hrvatski jezik (mentorica Dubravka Lajtman – Janči)

Teo Turk – smotra LIK (mentorica Matilda Lepoglavec)

Filip David, Juraj Vičević, Karlo Vinko – MATHEMA

Karlo Vinko – matematika (mentorica Alenka Debelec)

Fran Bistrović – fizika (mentorica Gordana Piskač Kocijan)

« Ožujak 2024 »